iconstyle.al > Modë > Aksesore > Harrojini shkëlqyesit në fytyrë! Vajzat e kanë zëvëndësuar me perla e për rezultatin edhe sirenat u bënë xheloze

Harrojini shkëlqyesit në fytyrë! Vajzat e kanë zëvëndësuar me perla e për rezultatin edhe sirenat u bënë xheloze

Harroje të përdorësh highlighter për t’i dhënë fytyrës shkëlqimin maksimal. Tashmë, adhuruesit e make up-it janë një hap përpara. Ata po përdorin perlat dhe rezultati është perfekt, shkruan “Popsugar”.

Mesa duket, kanë ndjekur këshillën e Jackie Kennedys, e cila thotë se perlat janë gjithmonë të përshtatshme.

Perlat po vendosen në sy, buzë, e në të gjithë fytyrën për të dhënë shkëlqiin përfundimtar. Madje Coco Channel, do e kishte zili. Ky trend është përdorur edhe në tapenin e kuq nga aktorja Kristen Stewart.

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.