Fansat i bëjnë thirrje reperit të kandidojë për president

Kanye West shokon me deklaratën për Beyonce-n (VIDEO)

“Po rrezikoj karrierën, jetën, statusin tim publik duke e thënë”, kështu e nisi reperi amerikan Kanye West deklaratën shokuese për kolegen por edhe miken e tij Beyonce, gjatë koncertit në Sacramento, Kaliforni. Ai foli për diçka që nuk mund ta mbante për vete dhe që nuk e priste...

Faqe 6747 nga 7098 1 6 746 6 747 6 748 7 098


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit