iconstyle.al > Video > 9 momentet që nuk duhet të humbi nga MTV Video Music Awards 2016

9 momentet që nuk duhet të humbi nga MTV Video Music Awards 2016

Nata më e rëndësishme e muzikës MTV Video Music Awards 2016 u mbajt mbrëmjen e së dielës, ku pati shumë surpriza, emocione dhe performanca që na lanë me “gojën hapur”.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve u hap nga këngëtarja Rihanna, e cila në fund të spektaklit u surpriza nga i dashuria i saj i supozuar, Drake. Beyonce triumfoi spektaklin duke marrë tetë çmime. Ndërsa Rihanna mori çmimin “Michael Jackson Video Vanguard Award” për risitë që sjell në videoklipet e saj.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.