iconstyle.al > Aktualitet > Zbardhet autopsia e Anxhela Meçanit. Mjekët: 20-vjeçarja nuk është dhunuar!

Zbardhet autopsia e Anxhela Meçanit. Mjekët: 20-vjeçarja nuk është dhunuar!

Anxhela Meçani, 20-vjeçarja shqiptare e cila u nda tragjikisht nga jeta ditën e dielë në Torino të Italisë pasi u hodh nga një makinë në ecje, nuk është dhunuar përpara vdekjes.

Në këtë përfundim ka arritur mjekësia ligjore ditën e sotme, pasi është realizuar autopsia e së resë shqiptare, vdekja e së cilës ka tronditur si Shqipërinë ashtu edhe Italinë fqinje.

Sipas mediave italiane, mendohet se Anxhela mund të jetë hedhur nga dikush pas një zënke ose mund të jetë hedhur vetë nga makina për të shpëtuar nga ajo që po ndodhte dhe një rënie e keqe apo një përplasje e mëtejshme nga një tjetër makinë mund t’i ketë marrë asaj jetën.

Megjithatë, mjekët në spitalin ku ajo ndërroi jetë e vetme, janë të bindur se vajza ka qenë e plagosur paraprakisht. Sakaq policia po vijon hetimet për të zbardhur vdekjen misterioze të 20-vjeçares, e cila sipas mediave italiane, punonte si prostitutë.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.