iconstyle.al > Aktualitet > Tragjike! Nëna e tre fëmijëve përplaset nga makina me të bijën përdore

Tragjike! Nëna e tre fëmijëve përplaset nga makina me të bijën përdore

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë, pranë fshatit Hudënisht.

Sipas njoftimit të policisë një 45-vjeçare me inicialet A.J është përplasur nga një mjet tip “Volswagen”.  Ajo është dërguar me urgjencë për në spitalin e Pogradecit, por nuk ka arritur t’iu mbijetojë plagëve të marra.

Sipas “Opinion.al” viktima quhet Armanda Jaçellari dhe ajo ishte duke zbritur nga furgoni i linjës Lin-Udënisht në momentin që atë përplasur nga makina. Në momentin e aksidentit ajo kishte për dore dhe vajzën e saj 5-vjeçare, e cila fatmirësisht shpëtoi pa lëndime.

Burimi: Opinion.al

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.