Etiketë: Vanity Fair

Gigi Hadid topless!

Gigi Hadid topless!

Gigi Hadid vjen topless për revistën “Vanity Fair”, shtator 2015. Ajo është fotografuar nga Sebastian Faena tek “Plaza Hotel” në ...

Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë