iconstyle.al > Men > Rrahu njërin me grushte, por pas kësaj Justin Bieber-in quajeni HERO

Rrahu njërin me grushte, por pas kësaj Justin Bieber-in quajeni HERO

Justin Bieber u përfshi në një sherr me njerëz të panjohur, por këtë herë mund të cilësohet si akt heroik.

Në një festë të organizuar nga Patrick Schwarzenneger, pas festivalit të “Coachella”-s, këngëtari kanadez goditi me grushte një person të dehur.

Personi i paidentifikuar, u pa nga këngëtari duke kapur për fyti dhe duke kërcënuar një vajzë, në dukje ish të dashurën e tij. Justin është përpjekur të qetësojë situatën duke i kërkuar personit të bisedonin, por ky i fundit është bërë agresiv.

Më pas Bieber e ka goditur me grusht në fytyrë, që të lëshonte vajzën. Personi i dehur u arrestua pas ngjarjes, ndërsa Justin Bieber u shndërrua në hero.

Burimi: Daily Mail

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.