iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Modelet më sexy për flokët e gjatë që duhet të provoni këtë verë

Modelet më sexy për flokët e gjatë që duhet të provoni këtë verë

Flokët e prera shkurt kanë qënë gjithmonë modeli seksi i verës, por edhe vajzat që duan flokët e gjata mund të duken seksi.

Ka shumë modele flokësh të gjata me të cilat mund të dukeni seksi edhe gjatë stinës së nxehtë të verës.

Frymëzuar ng adisa prej vajzave më të njohura të showbiz-it botëror këto modele janë idealet e flokëve seksi në verë.

1.Jennifer Lawrence

Kaçurrela natyrale si Jennifer Lawrence ose nëse s’i keni kaçurrela bëjini me një shkumë.

2.Kim Kardashian

Kapini bisht lart si Kim Kardashian dhe mbajeni të çrregullt duke i dhënë volum.

3.Jennifer Garner

Për një model klasik mbajini në njërën anë si Jennifer Garner.

4.Naomi Campbell

Në qendër të kokës kapni dy gërsheta të vogla dhe lidhini ato si Naomi Campbell.

5.Blake Lively

Tërhiqini të gjitha flokët në njërën anë dhe mbërthejini mirë rreth qafës.

6.Camila Cabello

Bëni një gërshet të gjatë të lirshëm ashti si Camila Cabello.

7.Jennifer Aniston

Përdorni një pudër për të rritur volumin e rrënjëve si Jennifer Aniston.

8.Jessica Biel

Perfekte për plazh.. .Flokë të valëzuar të çrregullt si Jessica Biel janë modeli ideal për ju me flokë të gjata.

9.Jennifer Lopez

Siguroni që bishti juaj i gjatë i kapur pas koke të duket kaq i bukur sa i Jennifer Lopez.

10.Priyanka Chopra

Lajini flokët me një shampo për volum dhe përdorni shkumë para tharjes që të keni një stil të lirshëm si Priyanka Chopra.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.