iconstyle.al > Modë > Lexoi lajmet për lidhjen me Klean, Elgiti: Ç’i duhet arti një artisti!

Lexoi lajmet për lidhjen me Klean, Elgiti: Ç’i duhet arti një artisti!

Kantautori Elgit Doda ka folur për herë të parë për lidhjen e tij me moderatoren Klea Huta.

Në një publikim në “Instagram”, ai në fakt u drejtohet mediave dhe portaleve që rritën interesin ndaj tij, pasi zbuloi lidhjen.

Elgiti shprehet se mediat duhet ta ushqejnë publikun me gjera që vlejnë dhe jo me “scoop”:

“Në Shqipëri, në vendin ku jetojmë e punojmë mjafton të krijosh një lidhje, mjafton të prodhosh një skandal, mjafton të bësh një “scoop” dhe je në qendër të portaleve. Vërshojnë telefonatat për emisione… Nuk ka rëndësi nëse përfaqëson llum apo intelekt”!, shkruan Elgiti.

Për më tepër lexoni statusin e tij të plotë:

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.