iconstyle.al > Modë > Stili i rrugës > Këto janë 10 fustanet që duhet t’i keni patjetër në garderobën e kësaj vere

Këto janë 10 fustanet që duhet t’i keni patjetër në garderobën e kësaj vere

Kur temperaturat shënojnë 40 gradë dhe përpara keni një takim të rëndësishëm pune, menjëherë të pushton paniku sesi duhet të vishesh! Mos u shqetësoni, largojeni stresin sepse “Instyle” të jep 10 variante veshjesh për të shkëlqyer në takim. Fustanet, jo vetëm që ju tregojnë tejet elegante, por do të jeni edhe mjaft komode. Ndaj përqafoni printin bardhë e zi dhe fustanet deri tek gjuri. Dhe “voila” ja hodhët stresit të kësaj vere.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.