Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 23 qershor 2016

Dashi Sot duket se ka shumë tension rreth jush dhe kjo po ndikon negativisht tek ju. Kaloni disa orë vetëm, duke bërë një shëtitje apo duke parë një film në kinema. Mos lejoni që ditë si kjo e...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 22 qershor 2016

Dashi Një koleg i juaji, ka kohë që ju simpatizon dhe sot do marrë guximin t’ia u shprehë. Nëse ju nuk ja ktheni ndjenjat, mos i jepni shpresa të kota, sepse kjo mund t’ju shkaktojë probleme dhe mund...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 21 qershor 2016

Dashi Nëse i luani letrat në mënyrën e duhur, keni mundësi që mendimet kreative, t'i vini në praktikë. Nëse nxisni anën tuaj artistike, do të habiteni nga ajo çka mund të realizoni. Përdoreni më së miri frymëzimin e...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi javor: 20 – 26 qershor

Dashi Duket se këtë javë do të gjeni vetveten. Duke filluar nga dita e hënë do ta ndieni shumë ndikimin e yjeve dhe do të tregoheni më të matur në fjalë dhe sjellje, sidomos kur të kritikoni punën...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 20 qershor 2016

Dashi Nëse jeni të pakënaqur me profesionin aktual, mos kini frikë të bëni ndryshime. Ju janë ofruar shumë mundësi të reja, kështu që përfitoni prej tyre. Megjithatë, sot nuk është dita e duhur për të hedhur hapat e...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 19 qershor 2016

Dashi Dilni për të marrë pak ajër të pastër dhe për t'u qetësuar. Është e rëndësishme dhe të ushtroni trupin me aktivitete fizike. Gjatë kësaj periudhe, jeni shumë energjikë dhe pjesën më të madhe të kohës, të gëzuar....

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 18 qershor 2016

Dashi Nëse do e analizonit jetën tuaj, do vinit re që gjatë muajve të fundit, ajo ka ndryshuar totalisht. Ju jeni pjekur si individ dhe keni qenë në gjendje të merrni vendime të rëndësishme, pa ndihmën e askujt....

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 17 qershor 2016

Dashi Sot do e përqendroni vëmendjen tek jeta juaj private dhe keni arritur në përfundimin që duhet të ndryshoni sjelljen. Nëse jeni në një marrëdhënie, nuk duhet të mendoni vetëm për vete, por dhe për partnerin/en tuaj. Kjo...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 16 qershor 2016

Dashi Sot mund të merrni një telefonatë ose vizitë, nga një mik, me të cilin nuk jeni parë prej shumë kohësh. Do bëni një bisedë të gjatë dhe intensive bashkë, gjë e cila do e forcojë lidhjen tuaj....

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 15 qershor 2016

Dashi Sot do e përqendroni vëmendjen tek jeta juaj private dhe keni arritur në përfundimin që duhet të ndryshoni sjelljen. Nëse jeni në një marrëdhënie, nuk duhet të mendoni vetëm për vete, por dhe për partnerin/en tuaj. Kjo...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 14 qershor 2016

Dashi Sot do ju kthehen disa kujtime të fëmijërisë, të cilat do ju çojnë në ato vende ku jeni rritur dhe ku është formuar personaliteti juaj. Këto kujtime do jenë të bukura dhe melankolike njëkohësisht. Shiheni këtë si...

Faqe 378 nga 401 1 377 378 379 401


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit