ICONstyle > Men > Ed Sheeran tregon sekretin e rënies në peshë

Ed Sheeran tregon sekretin e rënies në peshë

Këngëtari Ed Sheeran është rikthyer fuqishëm në muzikë, por ai është shfaqur në një super formë fizike. Këngëtari i hitit “Thinking Out Loud” ka humbur rreth 20 kg për një periudhë të shkurtër dhe kjo falë një diete shumë të çuditshme.

Ed tregon se i janë dashur vetëm 10 minuta ushtrime në ditë si edhe një regjim intensiv i dhënë nga e dashura e tij Cherry Seaborn, 24 vjeç.

“Për shkak se punoja shumë, ngrënia e picave dhe pirja e birrave nuk ndikonin në shëndetin tim por pasi mbarova turneun vura re që nuk më bënte më asgjë”, ka thënë Ed. Por tashmë ai nuk la asnjë ditë pa bërë ushtrime dhe sipas tij nuk është nevojshme 1 orë por vetëm 10 minuta.

Burimi: Daily Mail

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.