iconstyle.al > Modë > Icon Stil > Dasma e Sarës dhe Ledionit: Ja si u veshën të ftuarit VIP (FOTO)

Dasma e Sarës dhe Ledionit: Ja si u veshën të ftuarit VIP (FOTO)

Dasma e Sarës dhe Ledionit rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve. Një dasmë madhështore që u organizua mbrëmjen e djeshme në Liqenin e Como-s në Itali, ku ishin të ftuar shumë personazhe të njohur nga fusha të ndryshme.

Sara dhe Ledioni preferuan që këtë ceremoni ta mbanin sa më private dhe deri më tani nuk kanë shpërndarë asnjë foto në rrjetet sociale, përveç atyre të publikuara nga të ftuarit, të cilët kishin zgjedhur të visheshin tepër elegant.

Nëse jeni kurioz të dini se si ishin veshur të ftuarit VIP në dasmën e shumë përfolur shikoni foto e mëposhtme:

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Xhemi Shehu

Bes Kallaku

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Dojna Mema

Albana Osmani

Eneda Tarifa

Dj Vini dhe bashkëshortja e tij

Luana Vjollca dhe Getoar Selimi

Elvana Gjata

Alketa Vejsiu

Marina Vjollca

*Kujdes! Ndalohet riprodhimi i këtij materiali pa lejen e redaksisë së Iconstyle.al

Burimi: Iconstyle.al

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.