iconstyle.al > Men > 3 vjet lidhje marrin fund! Aktori i famshëm ndahet nga e fejuara

3 vjet lidhje marrin fund! Aktori i famshëm ndahet nga e fejuara

Ka një karrierën mes kinematografisë dhe modelingut, por dashuria nuk është pika e tij më e fortë.

Robert Pattison dhe FKA Twigs raportohen t’i ketë dhënë fund romancës së tyre, vetëm tre muaj pasi aktori u shpreh se ishin fejuar. Çifti nisi të shoqërohej me njëri-tjetrin në shtator të 2014-s dhe u përfol se u fejuan 7 muaj më vonë, pavarësisht se nuk e pohuan këtë.

Ylli i “Twilight” raportohet t’i ketë dhënë fund romancës pasi ndihej i lodhur nga fakti i të qenit larg njëri-tjetrit.

Një burim i afërt me çiftin ka thënë për “The Sun”: “Muajt e fundit ata kanë qëndruar larg njëri-tjetrit, duke kaluar shumë pak kohë së bashku. Rob është i lodhur nga ky fakt dhe ka vendosur t’i japë fund fejesës. Pas kaq shumë kohësh së bashku , ata ende kanë ndjenja për njeri-tjetrin”.

Burimi: The Sun

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.