iconstyle.al > Modë > Aksesore > 11 aksesorët që i nevojiten gardërobës suaj të pranverës

11 aksesorët që i nevojiten gardërobës suaj të pranverës

Pavarësisht kapriçove të motit, pranvera ka ardhur dhe bashkë me të dhe tendencat e sezonit të ri.

Por cilët janë aksesorët më trendi të këtij viti?

11 aksesorë kryesorë kanë tërhequr vëmendjen tonë, por mos mendoni se ato janë të domosdoshme vetëm për këtë sezon.

1.Këpucët elegante të hapura pas 

2.Rripi korse

3.Çantë kashte

4.Syzet e diellit në formë të drejtë sipër

5.Vathët e mëdhenj

6.Sandalet me platformë

7.Syzet e cilësuara “nerdy”

8.Çantat me rrip unik

9.Bizhuteritë floriri

10.Takat e vogla

11.Çantat që vendosen në bel

Burimi: Who What Wear

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.