iconstyle.al > Modë > Aksesore > 10 llojet e këpucëve që duhet të veshim këtë pranverë

10 llojet e këpucëve që duhet të veshim këtë pranverë

Tani që moti i keq po ikën dhe ju më në fund mund të trajtoni këmbët tuaja, është kohë për të nxjerrë në pah kyçet me disa lloje këpucësh të reja.

Dhe ndërsa keni në mendje disa pushime duke me rërë dhe det, sandalet janë një “must”.

Ka disa lloje këpucësh që janë përzgjedhur për këtë sezon, nga ato me dantellë, sandalet me lidhje, me motive xhinse, apo atletet. Këto janë disa nga këpucët që duhet të mendoni të blini me ngritjen e temperaturave.

Burimi: Who What Wear

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.