iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > U shpërfytyrua nga operacionet plastike: “Sulltanesha Hyrrem” merr vendimin e vështirë pas kritikave të shumta

U shpërfytyrua nga operacionet plastike: “Sulltanesha Hyrrem” merr vendimin e vështirë pas kritikave të shumta

Aktorja turke Meryem Uzerli, e cila u bë e njohur pas rolit të Hyrremit në serialin “Sulltani i madhërishëm”, i ka befasuar të gjithë me transformimin e madh që ka pësuar në pamjen e saj pas ndërhyrjeve të shumta kirurgjikale. Ndërkohë që të gjithë fansat po e kritikojnë, Meryem duket se është penduar për ndërhyrjet që ka bërë dhe ka vendosur të rikthehet në gjendjen e saj natyrale.

Aktorja e njohur turke nuk është kritikuar vetëm nga fansat, por edhe nga producentë të njohur që i kanë propozuar për të luajtur role të reja.

“Je bërë për të ardhur keq, ktheje veten në gjendje normale.”, mësohet t’i ketë thënë një producent me të cilin ka bashkëpunuar kohët e fundit.

34-vjeçarja pak kohë më parë ndërhyri në fytyrë, në mollëza, në sy dhe në buzë. Ndërhyrje këto që e transformuan tërësisht dhe nxitën zemërimin e fansave, të cilët nisën sulmet ndaj saj në rrjetet sociale.

Mirëpo mediat turke shkruajnë se aktorja ka vendosur të rikthehet në normalitet dhe këto ditë do të jetë në Stamboll për të takuar mjekun i cili do të ndërhyjë për të rikthyer fytyrën në gjendjen natyrale.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.