iconstyle.al > Aktualitet > U shpall e humbur prej 2 ditësh: Gjendet 12-vjeçarja e zhdukur në Pogradec

U shpall e humbur prej 2 ditësh: Gjendet 12-vjeçarja e zhdukur në Pogradec

Ditën e sotme një vajzë 12-vjeçare u shpall e humbur në qytetin e Pogradecit  dhe për këtë u kërkua ndihma e policisë dhe e qytetarëve për ta gjetur.

Sipas njoftimit të policisë denoncimin për humbjen e vajzës 12-vjeçare, Florentina Meyer, e cila ishte me banim në Gjeramani, e bëri njerku i saj.

 “Më datë 12.08.2018 në Komisariatin e Policisë Pogradec është paraqitur shetatsi V.F, 37-vjeç banues në Pogradec, i cili ka bërë kallëzim  se më datë 11.08.2018, rreth orës 15:00 në lagjen nr. 1 Pogradec, në zonën e plazhit publik, ku familja e tij po pushonte ishte larguar vajza e bashkëshortes së tij, shtetësja Florentina Meyer, 12-vjeçe, banuese në Gjermani”, shkruante policia në njoftimin e bërë mëngjesin e sotëm.

Pas njoftimit të policisë mësohet se vajza 12-vjeçare është kthyer pranë familjes, ndërkohë po merret në pyetje nga policia për sqarimin e zhdukjes.

Burimi: Balkanweb

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.