iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Trendi ri që po shpërthen në Instagram po vret atë të syzeve të vogla

Trendi ri që po shpërthen në Instagram po vret atë të syzeve të vogla

Duket se të gjitha vajzat në “Instagram” adhurojnë ato syzet e vogla dhe nuk po i shkisin dot nga sytë gjatë gjithë verës.

Mirëpo edhe këtij trendi po i vjen shumë shpejt fundi, pasi blogeret i kanë hedhur sytë në një tjetër drejtim.

Ato janë rikthyer pas në kohë, në vitet ’70 dhe kanë zgjedhur të risjellin syzet vintage me lente të verdha.

Ndaj mos u bëni edhe ju si turma (me syze të vogla), por menjëherë nis e kërko për trendin e ri që edhe për pak do të bëjë “BOOM!”.

Mos na thoni se nuk ju paralajmëruam!

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.