Të duan më shumë se mua/ Sara flet për marrëdhënien me familjarët e Bardhit

Lexo edhe :

Në Prime-in e sotëm Bardhi dhe Sara kanë komentuar situatën e shumëpërfolur të tyre pas daljes së Bardhit nga BBV3 dhe gjendjen shëndetësore të nënës së tij.

Bardhi: Mami është mirë. Ishte një javë e sikletshme dhe jam ndjerë shumë keq me mënyrën si dola dhe me komenetet me rastin e nënës dhe familjen time. Mami është mirë dhe faleminderit ata që kanë pyetur. Ishte një javë shumë e vështirë sepse lexova komentet në rrjete… I pashë kryqëzimet që i kishin bërë Sarës, ishte gjykuar si e pamoralshme e shumë të tjera. Moralin e saj e njoh, e kam zgjedhur me vetëdëshirë dhe do jetë nëna e fëmijëve të mi.

Sara: Më ka ardhur shumë keq për komentet. Kur kam shkuar në Kumanovë kam takuar familjen e Bardhit. Ata ishin të ngrohtë dhe mikpritës. Më duan dhe më respektojnë dhe Bardhi më thotë me shaka më duket se të duan edhe më shumë sesa mua… Më janë vendosur në kurriz emra meshkujsh që as nuk i kam takuar ndonjëherë

Lajme Të lidhura

Para

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë