Ndahet nga jeta primabalerina e TKOB-së

Ndahet nga jeta primabalerina e TKOB-së

Sekine Sharofi, primabalerina e TKOB-së, është ndarë nga jeta në moshën 85 vjeçare. Lajmi i hidhur i ndarjes së saj nga jeta është njoftuar nga vajzat e saj, Mirela dhe Edlira Athanas me një postim në rrjetet sociale:...

Faqe 1 nga 80 1 2 80


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit