iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > SONDAZH: Cila nga të famshmet shqiptare duket më bukur pa makijazh?

SONDAZH: Cila nga të famshmet shqiptare duket më bukur pa makijazh?

Ka shumë femra të njohura shqiptare që kanë guxuar duke dalë në ekran pa makijazh.

Këto personazhe që zgjedhin të shfaqen natyrale, jo vetëm që nuk kanë frikë t’i shohim siç janë, ujë e sapun, por edhe i duan tiparet e tyre.

Disa prej tyre duken më mirë madje. Më poshtë mund të votoni se cila nga të famshmet shqiptare duket më bukur pa makijazh.

Zgjidhni të preferuarën tuaj.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.