iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > S’janë fjalë të kota! Nuri i shtatzënisë ekziston dhe duhet të shihni Ajola Xoxën për ta besuar

S’janë fjalë të kota! Nuri i shtatzënisë ekziston dhe duhet të shihni Ajola Xoxën për ta besuar

Të gjithë jemi kuriozë të shohim sesi po i kalon muajt e ëmbël të shtatzënisë partnerja e kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Ajola Xoxa publikon rrallëherë në profilin e saj në Instagram, mirëpo gjithnjë na mahnit me postimet.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në mesin e një audience të veshur me shumë klas.

Vetë Ajola është veshur me të zeza dhe buzët e kuqe që e bëjnë të duket shumë elegante.

Me sa duket, shtatzënia po luan rolin e vetë, pas nurit që i ka rënë bashkëshortes së Veliajt.

Ajola dhe Erioni do të bëhen për herë të parë prindër, ndërsa janë në pritje që djali i tyre të vijë në jetë në muajin shtator.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.