ICONstyle > Modë > Icon Stil > Si u veshën të famshmit në tapetin e kuq të Marie Claire (FOTO)

Si u veshën të famshmit në tapetin e kuq të Marie Claire (FOTO)

Modelja 50-vjeçrae Cindy Crawford tregoi se mosha për të është vetëm një numër kur ajo u shfaq në tapetin e kuq të Çmimeve të Imazhit të Marie Claire, natën e së martës në Los Anxhelos.

Brunja bukuroshe dukej sa gjysma e moshës së saj me një fustan të gjatë të zi dhe këmbët e tonifikuara që shfaqeshin poshtë pjesës me tyl të fustanit.

Ndërkohë, emra të njohur të Hollivudit, modës dhe showbiz-it morën pjesë në këtë event. Adoleshentja Kylie Jenner i mahniti të gjithë me një fustan ngjyrë lejla. Jessica Alba, Elizabeth Olsen, Lisa Kudrow, Margot Robbie etj u cilësuan si të veshurat më bukur në këtë event. Më sipër mund të shihni fotot, si u veshën të famshmit në tapetin e kuq të Marie Claire.

*Shfleto galerinë

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.