iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Sekreti i të pasmeve të Luanës? Mbathjet me mbushje (FOTO)

Sekreti i të pasmeve të Luanës? Mbathjet me mbushje (FOTO)

Të pasmet e Luana Vjollcës janë ndër asetet më të komentuara të moderatores, e kthyer tashmë edhe në këngëtare.

Ka pasur raste kur Luana është kapur “mat” nga rrjetet sociale duke ndërhyrë në fotot e saj me “Photoshop”.

Pavarësisht se moderatorja ka mohuar se ka ndërhyrë te fotot.

Por tashmë një tjetër alternativë lidhet me të brendshmet me mbushje sipas fotos së publikuar nga “vipat e bllokut” në “Instagram”.

Në foton e publikuar, dallohet përmes fustanit të bardhë forma e të brendshmeve me mbyshje.

Ashtu siç ekziston silikoni për zmadhimin e gjoksit, të njëjtin efekt kanë edhe mbathjet me “push up” dhe gjenden lehtësisht në treg.

Burimi: Iconstyle.al

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.