iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Rihanna “Mbretëresha e Coachella”-s! Transformohet totalisht për festivalin

Rihanna “Mbretëresha e Coachella”-s! Transformohet totalisht për festivalin

Rihanna ka zgjedhur të transformohet totalisht për festivalin Coachella që po mbahet këto ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja ka risjellë look-un e viteve ’60, këtë vit, me modelin tipik të flokëve të kthyer nga jashtë.

Ajo është veshur nga koka te këmbët me të bardha dhe madje aksesori që e shoqëron gjithmonë, çanta, është prej po të njëjtit material dhe stil.

Në festivalin e 2017-s Rihanna sërish i mahniti të gjithë e veshur me një jumpsuit i mbushur me kristale dhe sigurisht GUCCI.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.