iconstyle.al > Stil jetese > Kulture > Përgjigju këtyre pyetjeve dhe zbulo ëmbëlsirën që duhet të provosh patjetër

Përgjigju këtyre pyetjeve dhe zbulo ëmbëlsirën që duhet të provosh patjetër

Ëmbëlsirat janë ndër ushqimet tona të preferuara, por gjithmonë ka vend për të provuar shije të reja. Si p.sh. të gjithë jemi kuriozë të dimë shijen e “matcha cheesecake”.

Nëse jeni në dilemë se çfarë ëmbëlsire duhet të provoni për momentin, atëherë zbuloni të duhurën përmes këtij quiz-i. Dhe nëse përtoni të çoheni nga vendi ku ndodheni, mjafton të kapni telefonin dhe ta porosisni online nëpërmjet www.snapfood.al.

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti, etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: https://itunes.apple.com/gb/app/iconstyle/id1404396029?mt=8 
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electral.iconstyle

Burimi: Iconstyle.al

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.