iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Përgatituni të shihni femrën shqiptare me muskujt e barkut më të hatashëm

Përgatituni të shihni femrën shqiptare me muskujt e barkut më të hatashëm

Nuk e dimë nëse është efekti i klipit të fundit “As ni gotë”, por Nora Istrefi është zgjedhur nga lexuesit e “Iconstyle.al” si femra shqiptare me muskujt e barkut më të hatashëm.

“Iconstyle.al” realizoi dje një sondazh me 10 nga të famshmet shqiptare me barkun më elegant dhe Nora Istrefi kryeson sot listën.

Meritat i takojnë këngëtares shqiptare e cila stërvitet për të pasur linjat perfekte që çdo vajzë do t’i dëshironte.

Nora Istrefi ndiqet pas nga Dafina Zeqiri në vend të dytë dhe Soni Malaj në vend të tretë, dy këngëtare shqiptare që gjithashtu i bëjnë “zbor” palestrës.

E kuptuat tani çfarë duhet për një bark me muskuj të hatashëm?

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.