iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Pa operacione, ja si dukej Lori para 3 vitesh (FOTO)

Pa operacione, ja si dukej Lori para 3 vitesh (FOTO)

Lori Hoxha ka ndryshuar shumë në paraqitjen e saj të jashtme vitet e fundit, por nuk ka aspak problem që të tregojë imazhin e saj pa ndërhyrjet plastike.

Një nga trashëgimtaret e “Top Channel” vendosi të shtunën që të ndante me fansat e saj në “InstaStory”, disa foto të para tre viteve.

Mbetet gjithmonë me stil, por imazhi i saj është shumë ndryshe nga ai i ditëve të sotme.

Përmes tyre shohim se si fashionistja vendosi që të bënte fillimisht ndërhyrjen për rimodelimin e hundës, më pas atë për zmadhimin e buzëve.

*Shfleto galerinë

Burimi: Instagram

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.