iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Pa make up dhe ujë në djersë, Encën nuk e keni parë kurrë kështu (FOTO)

Pa make up dhe ujë në djersë, Encën nuk e keni parë kurrë kështu (FOTO)

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më të diskutuara përsa i përket formave të saj bombastike. Në jo pak raste Enca është akuzuar nga fansat se ajo arrin të duket në formë në fotot e saja të postuara në rrjetet sociale vetëm falë ndërhyrjeve me photoshop.

Mirëpo ndërsa akuzat ndaj saj janë shtuar kohët e fundit, Enca i ka habitur të gjithë teksa ka postuar një video në Instastory ku shfaqet pa make up dhe gjithë djersë menjëherë pas palestrës.

“Jam e vdekur”, shkruan Enca sipër videos duke treguar se sa shumë është lodhur duke u stërvitur.

Me sa duket Enca i ka vënë qëllim vetes që vera ta gjejë me disa kilogramë më pak. Kujtojmë që aktualisht Enca është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit “Dua”.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.