iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Nuk pritej prej saj! Alketa çmend ndjekësit me fotot e zhveshura në shtrat

Nuk pritej prej saj! Alketa çmend ndjekësit me fotot e zhveshura në shtrat

Për herë të parë fansat e moderatores Alketa Vejsiu kanë mundur të shohin sot diçka më shumë sesa fotot gjatë udhëtimeve dhe nga puna e saj në skenë.

Moderatorja ka befasuar me postimin emë të fundit nga shtrati i saj ku duket e zhveshur.

E mbuluar vetëm me çarçaf, Alketa shfaqet mjaft sensuale ndërsa në dorën e saj shohim një libër:

“Cili është libri juaj i preferuar? Duhet të shtoj disa libra në biblotekë dhe e di që do më sugjeroni tituj të mirë…”, ka shkruar Alketa krah fotos së postuar.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.