iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Nëse doni një trup si të Albanës, niseni ditën kështu (FOTO)

Nëse doni një trup si të Albanës, niseni ditën kështu (FOTO)

Albana Osmani gjithmonë është përfolur për trupin e saj të kuruar dhe shumë të tonifikuar.

Moderatorja ka një trup ëndrrash pasi pas tij fshihet një trajtim i mirë dhe një kujdes i madh. Mëngjesi i saj përbëhej nga fara të shumta, fruta dhe mjalt.

Sipas Albanës ky mëngjes është mjaft kalorik dhe i shëndetshëm dhe kombinohet më së miri me palestrën.

Përsa i përket lëngjeve, moderatorja është një shembull po aq i mirë sa Jennifer Lopez, Jennifer Aniston etj, në këtë drejtim: “Ujë, sa më shumë ujë! Ndër lëngjet e tjera preferoj atë të xhinxherit.”

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.