iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Ndryshimi i Luanës nga koha kur ishte velinë deri më sot (FOTO)

Ndryshimi i Luanës nga koha kur ishte velinë deri më sot (FOTO)

Luana Vjollca është njëra ndër këngëtaret dhe prezantueset më tërheqëse të ekranit.

Është shquar gjithmonë për bukurinë e saj dhe qëndrimin në skenë, në të cilën u ngjit shumë e re, që në moshën 17 vjeçe.

Me kalimin e viteve, Luana ka ndryshuar shumë. Vite më parë ajo karakterizohej nga flokët e zinj ose të kuq, më pas vendosi të bëhej bionde.

Dhe jo vetëm nga floket, por edhe me ndërhyrjet e shumëpërfolura në fytyrë, si dhe me ndryshimin e saj në peshë.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.