iconstyle.al > Stil jetese > Udhëzime për dhurata > Mos rri në shtëpi për Ditën e Verës! Nëse jeton në Tiranë ke 3 arsye për të dalë

Mos rri në shtëpi për Ditën e Verës! Nëse jeton në Tiranë ke 3 arsye për të dalë

Edhe pak orë na ndajnë nga 14 Marsi, dita kur festohet për ardhjen e pranverës me çeljen e luleve dhe gjelbërimit. Atmosfera e kësaj feste do të ndihet më së miri në dyqanin e veshjeve dhe aksesorëve për fëmijë, “Blukids”, i cili ka rezervuar mjaft surpriza për të vegjlit tuaj në këtë datë.

Sillni fëmijët tuaj në Qendrën Metropol, rruga “Sami Frashëri”, për të kaluar një ditë të këndshme nën shoqërinë e personazheve të tyre më të dashur, ata të filmave vizatimorë. Surpriza më e madhe që ju pret është ajo e uljeve në artikujt e sezonit. Ka tre mënyra si t’ia kaloni bukur me “Blukids” dhe ato janë:

1: 20% ulje në artikujt e koleksionit të ri

“Blukids” hap dyert e uljeve për këtë sezon, duke ofruar plot 20% zbritje në artikujt e koleksionit të ri të pranverës dhe të verës.

Përfitoni nga uljet në veshje për fëmijë nga 0-14 vjeç dhe aksesorët verorë aq të nevojshëm, tani që vera po afrohet.

Kombinimet për vajza dhe djem vijnë me ngjyra dhe dizajnet më të dashura të stinës. Duke filluar nga bluzat me printime të personazheve të animuar për djem e deri te ato me fruda për vajza, koleksioni i ri ofron një shumëllojshmëri zgjedhjesh për ditët e pranverës dhe të verës.

Si te të rriturit edhe veshjet apo aksesorët për fëmijët nuk janë asnjëherë të tepërt, por të domosdoshëm. Shaje, kapele, këpucë apo çantat më me stil për të vegjlit tuaj, ju presin në “Blukids”.

SHALL ME YJE NGA BLUKIDS (BLI KËTU)

Nëse jeni një nënë e re, atëherë e sigurt që do të gjeni veshjet që ju nevojiten për fëmijët tuaj tani që stina ndryshon dhe temperaturat nisin të rriten. Materialet e buta dhe prej pambuku të veshjeve për të sapolindur deri në 9 muajsh, do të jenë të preferuarat tuaja.

Djemtë dhe vajzat do të kenë mundësi të zgjedhin xhupat e hollë më të përshtatshëm tani që dimri iku. Koleksionet ofrojnë një shumëllojshmëri të artikujve, që ndjekin tendencat e fundit të stilit me ngjyra dhe cilësi të shkëlqyer.

XHUP I HOLLË ME KAPUÇ PËR DJEM (BLI KËTU)

XHUP JELEK PËR VAJZA NGA BLUKIDS (BLI KËTU)

2: Festa me personazhet e Disney-t

Gjatë festës fëmijët tuaj do të argëtohen me tre personazhet e dashur si Minnie Mouse, Spiderman dhe Elsa e filmit vizatimor “Frozen”. Nga ora 10:00 deri në 13:00, fëmijët tuaj do të kenë mundësi të luajnë, të bëjnë foto dhe video me heronjtë e tyre si dhe të pikturojnë, duke kaluar ditën më fantastike.

3: Shorteu që ju shpall fitues

Jo vetëm që do të bëni foto pafund, por gjithashtu do të mund të bëheni pjesë e një shorteu fantastik që do të shpallë tre fitues të një seti veror veshjesh dhe aksesorësh.

Për të qenë pjesë e shorteut “Dita e Verës”, duhet të plotësoni disa kushte si:

1.Të bëni blerje mbi vlerën 3999 lekë

2.Të bëni “share” postimin në profilin tuaj

Shorteu do të shihet live në Facebook dhe Instagram në dt. 15 Mars, në orën 11:00 dhe do të shpallen 3 fitues të një seti veror si ky që shihni më poshtë.

Ju presim të festojmë bashkë Ditën e Verës!

Burimi: Iconstyle.al

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.