Modelja Ashley Graham zhvishet për “Maxim” (FOTO)

Ajo nuk kursehet për të treguar format trupore! Modelja e njohur për linjat e saj trupore të bëshme, Ashley Graham, do të jetë në kopertinën e “Maxim” për muajin prill. Por jo vetëm kaq, ajo do të jetë topless.

Modelja 28-vjeçare nga Nebraska nuk kishte veshur asgjë, por mbulonte gjokset me një këmishë të bardhë. Ashley ka postuar të hënën në profilin e saj në “Instagram” foto nga seti i realizuar nga fotografi Gilles Bensimon, përfshi dhe një foto të bashkëshortit të saj Justin Ervin, pranë saj teksa ka mbuluar gjokset e modeles me duar.

“Kur bashkëshorti tregon se po punon…”, shkruan ajo në foton provokative.

Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë