iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Miss Bikini: Cila nga të famshmet shqiptare ka trupin më të bukur?

Miss Bikini: Cila nga të famshmet shqiptare ka trupin më të bukur?

Tani që jemi zyrtarisht në stinën e verës, fashionistat e Instagramit na ftojnë të admirojmë fotot e tyre të pushimeve. Diell, verë, plazh, det, bikini dhe linja seksi shohim thuajse çdo ditë në rrjetet sociale të femrave më të njohura të ekranit shqiptar.

Por cila prej tyre ka trupin më të bukur me bikini? “Iconstyle.al” sjell femrat më seksi të showbiz-it shqiptar për të zgjedhur atë me linjat më të nxehta. Ju ftojmë të zgjidhni Miss Bikinin tuaj të preferuar:

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.