iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Miriam Cani shfaqet pa make-up: Një engjëll i vërtetë (FOTO)

Miriam Cani shfaqet pa make-up: Një engjëll i vërtetë (FOTO)

Miriam Cani e ka nisur ditën e sotme në një mënyrë krejt të veçantë. Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Jo vetëm me zërin, por edhe me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizon këngëtarja simpatike ka rrëmbyer zemrat e fansave.

Miriami ka postuar sot një foto në “Instastory” ku shfaqet pa make-up dhe krejt natyrale. Këngëtarja bukuroshe gjithmonë është komplimentuar për fotot e saj pa grim, por kaq natyrale nuk e kemi parë ndonjëherë.

Për të disatën herë Miriami na bëri kuriz të dimë arsyen se përse ajo bën make-up, kur duket yll e bukur edhe ujë e sapun.

Miriamin së fundmi jemi duke e parë në rolin e trajneres në spektaklin “The Voice Kids”, ku me sjelljen e saj engjëllore i ka bërë të gjithë për vete.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.