iconstyle.al > Modë > Icon Stil > Më në fund! Ky trend pritet të rrëzojë nga froni bluzat me shpatulla jashtë

Më në fund! Ky trend pritet të rrëzojë nga froni bluzat me shpatulla jashtë

Ndërsa temperaturat nisin të rriten, mania e ne femrave është që të shfaqim sa më shumë lëkurë.

Dhe trendi më i ri i veshjeve duket se do të na i plotësojë këtë dëshirë.

Nuk e kemi fjalën për bluzat apo fustanet me shpatulla jashtë aq të preferuara në verën e shkuar, por për ato me një shpatull.

Sipas “Calvin Klein”, “Fendi”, “Isabel Marant” dhe shumë markave të tjera të njohura të modës, trendi i sezonit pranverë -verë 2018, janë veshjet me një shpatull jashtë.

Nuk ka rëndësi nëse bëhet fjalë për një bluzë, fustan, rroba banje etj, ka shumë arsye të mira që ta përfshini këtë model veshjeje në gardërobën tuaj këtë sezon. Nëse ende nuk po vendosni, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme:

Burimi: Glamour.com

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.