iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Luana dobësohet për pushime? Kjo foto përvëluese me bikini po çmend internetin

Luana dobësohet për pushime? Kjo foto përvëluese me bikini po çmend internetin

Luana Vjollca po shijon disa ditë të merituara pushimesh larg Shqipërisë. Moderatorja shqiptare na ka mbajtur gjithnjë të informuar mbi aktivitetet e saj argëtuese në Sardenjë të Italisë.

Por më në fund, ajo ka publikuar një foto nga afër të trupit seksi, e veshur me bikini me vija bardhezi.

“Paske rënë nga pesha, marshallah”, i shkruan një fans me të drejtë Luanës, e cila duket më elegante se kurrë në këtë foto.

Ka dhe nga ata që mendojnë se beli hollë i Luanës është rezultat i një ndërhyrje, por gjithsesi ne mendojmë se me këndin e duhur mund të relaizosh foto të tilla kaq seksi.

“Me të vërtetë që kisha nevojë për këto pushime”, shkruan Luana e cila po kënaqet jashtë mase.

Captain L

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.