iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Kur Morena Taraku ishte e bukur pa ndërhyrjet plastike (FOTO)

Kur Morena Taraku ishte e bukur pa ndërhyrjet plastike (FOTO)

Ajo tani është ndër femrat më joshëse të grupit të të famshmeve shqiptare, e tillë ka qenë edhe pa ndihmën e bisturisë.

Morena Taraku ka treguar se di të jetë provokuese dhe me shumë stil.

E përfolur shumë për ndërhyrjet që ka bërë, bukuroshja i ka mohuar duke thënë se ishin gjenet.

Në fakt, fotografitë e mëparshme e kanë treguar ndryshimin e saj, por imazhi i mëposhtëm konfirmon edhe njëherë që Morena nuk ka pasur nevojë për asnjë nga ndërhyrjet që ka bërë.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.