iconstyle.al > Aktualitet > I dha fund jetës duke pirë helm, ja fjalët e fundit të oficerit të NATO-s në Fier

I dha fund jetës duke pirë helm, ja fjalët e fundit të oficerit të NATO-s në Fier

Një 29-vjeçar i dha fund jetës së tij ditën e djeshme duke pirë fotoksinë. Enea Xhaja ishte pjesëtar i forcave të NATO-s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës.

“Syri.net” mesoi se i riu ka pasur shenja të depresionit dhe në këto kushte ka konsumuar lëndën helmuese. Pak orë para se të ndërmerrte aktin ekstrem, Enea kishte postuar një foto në “Facebook” ku shfaqej duke konsumuar birrë dhe patatina.

“Pas shume ftesave të bëra për kafe …. dhe asnjeri s’ishte i disponueshëm, nga inati botës do pi për qejf time…”, shkruante 29-vjeçari.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.