Horoskopi javor nga Paolo Fox

Horoskopi javor nga Paolo Fox

DASHI: Për ju do të mendojë Mërkuri, i cili do t’i bashkëngjitet shenjës suaj, duke ju sjellë kënaqësi të mëdha në aspektin profesional dhe nga maji deri në tetor do të përjetoni sukses të vërtetë. Bëni kujdes megjithatë nga...

Horoskopi javor: 3-9 maj 2021

Horoskopi javor: 5 – 11 korrik 2021

DASHI: Thjesht duhet të lini që këto ditë të kalojnë, të rimbushni bateritë dhe të ktheheni në shkëlqim dhe në formë perfekte, si gjithmonë. Nuk ka asgjë të keqe të bësh një pushim. Çiftet do të kalojnë disa ditë...

Horoskopi mujor: Maj 2021

Horoskopi javor: 14-20 qershor 2021

DASHI Shenja e Dashit do të duhet të përballet me probleme të lidhura me punën në fillim të javës, por më vonë, gjërat do të bëhen të favorshme për ju. Jeta juaj personale do të jetë me cilësi...

Horoskopi javor: 31 maj- 6 qershor 2021

Horoskopi javor: 31 maj- 6 qershor 2021

Dashi Këto ditë jeni përballur me disa situata të cilat as që keni dashur të merreni madje sa mundët i keni shmangur duke dhënë përgjigje evazion e gjysmë të qarta. Duke mbetur sidomos te sfera e punës, ndryshime...

Horoskopi javor: 24-30 maj 2021

Horoskopi javor: 24-30 maj 2021

Dashi Do të keni ndjenjën se keni kapërcyer një pengesë të madhe dhe kjo për faktin se do të jeni në gjendje të përfitoni nga një pamje astrale më e qetë se në tre ditët e fundit, veçanërisht...

Horoskopi javor: 3-9 maj 2021

Horoskopi javor: 17-23 maj 2021

Dashi Katër yje për Dashin. Mërkuri dhe Venusi janë në anën tuaj ndaj edhe qielli premton për dashurinë. Por përpiquni të përqendroheni te njerëzit e duhur dhe të mos hidheni në krahët e atyre që duan vetëm histori...

Horoskopi mujor: Maj 2021

Horoskopi javor: 10-16 maj 2021

DASHI Javë e bukur do jetë kjo për të gjithë. Nëse jeni në një lidhje do kaloni ditë me emocione të forta do jetë kjo për ata që janë në një lidhje. Do ndiheni gjithë kohës mirë dhe...

Horoskopi javor: 3-9 maj 2021

Horoskopi javor: 3-9 maj 2021

Dashi Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes nga...

Horoskopi javor: 26 prill- 2 maj 2020

Dashi Pesë yje për Dashin. Lajm i mirë për dashurinë, sepse historitë që kanë lindur tani premtojnë ditw të mira, por do të jetë pak e vështirë për t’i vazhduar ato. Më mirë planifikoni një javë të qetë,...

Horoskopi javor: 22-28 Mars 2021

Horoskopi javor: 19-25 prill 2021

Dashi Pesë yje për Dashin. Hëna nuk është më në shenjën tuaj, por nuk ju mungon pasioni dhe ditët do të jenë interesante në dashuri. Ata që kanë filluar një lidhje të re tani janë të lumtur, por...

Faqe 1 nga 22 1 2 22


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit