Horoskopi mujor: Dashi dhe Demi

Horoskopi mujor: Dashi dhe Demi

Dashi: Me një kthim tjetër diellor, do t'ju kërkohet të shqyrtoni zgjedhjet tuaja deri në këtë pikë, pasi sezoni i Peshqve ju shtyn të pranoni funksionimin e brendshëm të jetës dhe psikikës suaj. Megjithëse kjo vendosje ndriçuese mund...

Horoskopi mujor: Dashi dhe Demi

Horoskopi mujor: Dashi dhe Demi

Dashi: Ky do të jetë një muaj i ëmbël dhe mendoj se do t'ju pëlqejë shumë. Së pari dhe më kryesorja, Mërkuri ka ndaluar së qeni retrogradë më 2 tetor. Po! Thuaj lamtumirë vonesave, ngatërrimeve dhe komunikimeve të...

Horoskopi ditor: 13 qershor 2020

Horoskopi ditor: 15 shtator 2020

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive. Demi Ju...

Horoskopi ditor: 11 maj 2020

Horoskopi ditor: 6 shtator 2020

Dashi Venusi është në anën tuaj dhe kjo gjë ju ndihmon sa i takon sferës sentimentale. Në dashuri mundësitë nuk do të mungojnë. Edhe në punë do të ketë zhvillime të reja, ku mund të merrni një propozim...Buletin

Më shumë në email

Te Fundit
Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë