iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Elia Zaharia pozon për herë të parë me bikini (FOTO)

Elia Zaharia pozon për herë të parë me bikini (FOTO)

Aktorja Elia Zaharia ka publikuar për herë të parë një foto ku shfaqet me rroba banjo. Në foton e publikuar në “Instagram”, ajo ka pozuar pranë detit, e veshur me bikini dhe një shall të hollë të lidhur te beli të cilin ia ka marrë era.

Ndonëse edhe këtë herë është treguar diskrete duke mos zbuluar, më tepër seç duhet dhe duke u kthyer me shpinë nga objektivi i aparatit fotografik, Elia Zaharia ka treguar se këtë fotot bardhezi e ka realizuar nëna e saj, aktorja e madhe Yllka Mujo, e cila ka sy të mirë artistik.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.