iconstyle.al > Modë > Icon Stil > E famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është…

E famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është…

Çdo javë do të sjellim disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare, që ju të përzgjidhni një nga paraqitjet më të mira të javës.

Këtë javë sollëm 5 emra të njohur të ekranit.

Lexuesit e Iconstyle.al votuan të preferuarën e tyre mes të famshmeve: Ledina Çelo, Elita Rudi, Rita Ora, Irena Kita dhe Zaimina Vasjarit.

Dhe e famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është… Ledina Çelo.

Stili i saj elegant u pëlqye më së shumti nga votuesit. E veshur me xhinse dhe një këmishë me supet jashtë, Ledina Çelo ekspozon linjat seksi që çdokush do t’i kishte zili.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.