iconstyle.al > Modë > Icon Stil > E famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është…

E famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është…

Çdo javë do të sjellim disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare, që ju të përzgjidhni një nga paraqitjet më të mira të javës.

Këtë javë sollëm 5 emra të njohur të ekranit.

Lexuesit e Iconstyle.al votuan të preferuarën e tyre mes të famshmeve: Lori Hoxha, Elvana Gjata, Ariana Fejzullahu, Luana Vjollca dhe Jonida Maliqi.

Dhe e famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është… Lori Hoxha.

Stili i saj elegant u pëlqye më së shumti nga votuesit. E veshur me një këmishë 1290 euro “Fendi” dhe pantallonat 1100 euro “Fendi”, fashionista shqiptare ka sjellë trendin e ri të printit të një prej markave më të preferuara të momentit (kliko këtu).

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.