iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Duket kaq natyrale por e dini sa kohë iu desh Elvanës të realizonte këtë makijazh?

Duket kaq natyrale por e dini sa kohë iu desh Elvanës të realizonte këtë makijazh?

Këngëtarja Elvana Gjata ka sjellë një trend të ri të makijazhit natyral, që gjithnjë e më shumë po preferohet nga make up artistët.

Ajo u kujdes që në koncertin e saj për ditëlindje, të shfaqej mjaft thjeshtë. Por edhe një look kaq natyral ka nevojë për kohën e tij dhe sigurisht, për shumë produkte kozmetike.

E kishit menduar ndonjëherë sesa zgjat grimi i këngëtares edhe pse në dukje pa shumë mundim…

Për pamjen e saj u kujdes Sellma, e cila ka zbuluar një detaj:

“Pyetjet, mesazhet e juaja, sesa kohë na mori realizimi i këtij grimi, përgjigja është hiç më pak se 65 minuta. Pastërtia merr kohë” , ka shkruar ajo në Instagram shoqëruar edhe me një foto të Elvanës.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.