iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > “Do të dobësohesh?” Ronela Hajati i jep fansit përgjigjen epike përse nuk mban dietë

“Do të dobësohesh?” Ronela Hajati i jep fansit përgjigjen epike përse nuk mban dietë

Ajo është përfolur gjithnjë për peshën dhe gjithnjë ka qenë shumë e vendosur që të mos dobësohet.

Por këtë herë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka vendosur që të tregojë përse nuk do të mbajë dietë.

E pyetur nga fansi në Instagram nëse ka vendosur të dobësohet, këngëtarja u shpreh se i pëlqen vetja ashtu siç është dhe se “vdes për pak tul”.

“Ke vendosur të dobësohesh shumë? Mendoj që je yll në çdo gjë që ke”, i shkruan ndjekësi.

“Joo s’kam qejf të jem e vdekur në këmbë. Vdes për pak tul”, i përgjigjet këngëtarja.

Në një pyetje të dytë të bërë në Instagram, Ronela është shprehur se i pëlqejnë kërnackat e shoqëruara me salcë. Epo me sa duket këngëtarja nuk u reziston dot këtyre ushqimeve kaq të shijshme!

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.