iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Do ta keni zili! Zaimina tregon barkun në muajin e 6-të të shtatzënisë (FOTO)

Do ta keni zili! Zaimina tregon barkun në muajin e 6-të të shtatzënisë (FOTO)

Fillimisht familjarë të saj thanë se këngëtarja është në pritje të fëmijës së parë, lajm që jo vetëm s’u konfirmua, por nuk u komentua asnjëherë nga Zaimina.

Por këngëtarja ka pritur muajt e parë për të publikuar më pas, njëra pas tjetrës disa foto, ku shfaqet në formë, pavarësisht se është në muajin e 6-të të shtatzënisë.

Në një foto të fundit të publikuar sot, këngëtarja zbuloi barkun e rrumbullakosur, duke bërë zili të gjitha ato femra që nuk duken kaq bukur edhe pse s’janë shtatzënë.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.