iconstyle.al > Modë > Icon Stil > Çfarë veshin në plazh vajzat e ekranit shqiptar (FOTO)

Çfarë veshin në plazh vajzat e ekranit shqiptar (FOTO)

Nëse keni në plan të shkoni të plazh, nuk duhet të mendoni vetëm për rrobat e banjos. Ju duhet të zgjidhni një veshje te lehtë verore por edhe me stil për t’u dukur sa më bukur.

Femrat e ekranit shqiptar janë ato të cilat kujdesen më tepër për këtë pjesë, për të ruajtur imazhin që kanë formuar me daljet e tyre televizive. Dikush me pantallona të shkurtra, dikush tjetër me fustan, ja stilet që celebrities shqiptare këshillojnë për ju.

Suada Sherifi

Armina Mevlani

Irena Kita

Liberta Spahiu

Kida

Klea Huta

Aurela Hoxha

Elita Rudi

Burimi: Iconstyle.al

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.